facebook twitter Google Plus

Kanatsız Kuşlar’In Yönetmeni Kemal Uzun Öldürüldü


Reklamlar

Atv ekranlarında yayın hayatına devam eden Kanatsız Kuşlar'ın ünlü yönetmeni vahşi bir şekilde katledildi.

Reklamlar

Yeni Fragmanlar
Facebook YorumlarıAtv ekranlarında yayın hayatına devam eden Kanatsız Kuşlar'ın ünlü yönetmeni vahşi bir şekilde katledildi.
Dizi ve sinema projeleri olmak üzere toplam 49 projede imzası bulunan Kanatsız Kuşlar'ın yönetmeni koltuğunda yer alan Kemal Uzun aynı dizide figüran olarak rol alan O.A tarafından Şile'deki evinde başına beyzbol sopası vurularak ve bıçaklanarak öldürülmüş bulundu.
Gece 02:00'da yapılan ihbar ve görgü tanıkları sonucunda Beylikdüzü'nde yakalanan ve Uzun'u soyduğu öğrenilen O.A ifadesinde şunları söyledi;
Mustafa Kemal Uzun’un yönetmenliğini yaptığı bir dizide  figüran olarak rol alıyorum. Dün öğle saatlerinde Mecidiyeköy’de bir kafede Mustafa Kemal Uzun ile buluştuk.
Burada biraz sohbet ettikten sonra Şile’ye gittik. Burada da bir kafeye oturduk, çay kahve içtik. Sonra bir balık restoranında yemek yedik. 
Daha sonra Uzun’un evine geçtik. Burada alkol aldık. Sohbet sırasında aramızda tartışma çıktı. Çok öfkelendim, bıçakladım, daha sonra da beyzbol sopasıyla başına vurdum” dedi.
Ünlü yönetmenin cenazesi yarın Balıkesir Gönen'de gerçekleşecek törenle toprağa verilecek ismi geçen O.A ise tutuklandı.