Kara Yazı Oyuncuları Konusu


Oyuncu Listesinin tamamı için buraya tıklayın

En çok izlenen drama dizilerinin senaristlerinden Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı yeni bir dizi geliyor. Dark Story adında birlikte kurdukları yapım şirkeri Kara Yazı isimli yeni dizisini Kanal D'ye verdi. Neslihan Yeşilyurt'un yönetmen koltuğunda oturduğu Kara Yazı'nın oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır gibi isimler bulunuyor.

Kara Yazı Dizisi KonusuYıllarca babasından üvey evlat muamelesi görerek fiziksel şiddete maruz kalarak büyümüş ve tek derdi bir kozmatik dükkanından şirket haline gelerek babasının takdirini kazanmak isteyen Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden sindirilmiş iki kız kardeşine bakmak durumunda olan kimya öğretmenliğini hedefleyen Yaren Uluçınar'ın hayat hikayesi anlatılıyor.

Kara Yazı Dizisi Oyuncuları

Alper Türedi (İsmail)

1971 27 Aralık'da Bursa'da dünyaya gelmiştir. Alper Türedi Kara Para Aşk dizisiyle tanınmıştır. Arka Sokaklar ve Kavak Yelleri gibi dizilerde rol bulmuştur.

kara yazı ismail kimdirMerve Bulut (Sedef)

24 Ağustos 1994 doğumlu oyuncu Kocaeli'de dünyaya gelmiştir. 1.72 boyunda ve 60 kiloda olan oyuncu Maral En Güzel Hikayem ve Yıldızlar Şahidim'de rol oynamıştır.

kara yazı sedef kimdir

Hazal Benli (İrem)

10 Haziran Ankara doğumlu 24 yaşındaki güzel oyuncu 1.72 boyunda ve 55 kilodadır. İkizler burcu olan oyuncu Hacettepee Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Opera ve Şan bölümünü tamamlamıştır. Deniz Yıldızı ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizilerinde rol bulmuştur.kara yazı irem kimdir gerçek ismi biyografisi yaşı nereli boyu kilosu

Emre Kınay (Halil Uluçınar)

Rize'de doğup büyüyen yedi çocuk sahibi bir ailenin yedi çocuğundan tek erkek olanıdır. Küçüklüğünde bir ablası yüzünden namus olayı yaşayan Halil bu travmayı atlamamaış ve büyüdüğünde de en önemli şey onun için namus olmuştur.

kara yazı emre kınay kimdir

Haluk Bilginer (Oğuz Karahan)

Karahan Ailesinin en büyüğü ve söz sahibi olan Oğuz Karahan çocuklarına yaşattığı sevgisizliği çocukluğunda kendisi de yaşamıştır.kara yazı haluk bilginer kimdirUshan Çakır (Mehmet Karahan)

Ailenin tek erkeğidir. Çocukluktan beri babasından hep zulüm görmüştür. Sevgi nedir bilmeyen Mehmet sürekli babasıyla karşı karşıya gelmektedir. Yaren'le tanıştıktan sonra hayatı onun için çok farklı şekide gelişecektir.

Zeynep Çamcı (Yaren Uluçınar)

Evin en büyük kızı olan Yaren namusun her şeyden önemli olduğu bir evde doğup büyümüştür. Kardeşlerine bir anne olan Yaren en çok aşık olmaktan ve namus belasından korkmaktadır.

kara yazı zeynep çamcı kimdir

Burak Çelik (Erdem Demir)

Ailesinden yoksun büyüyen Erdem Mehmet'le yakın arkadaştır.1992 İstanbul doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu 1.91 boyunda ve 74 kilodadır. 2013 yılında Best Model Of Türkey ve Best Model The World yarışmalarında birinci olmuştur. Karagül, Hayat Sevince Güzel gibi dizilerde rol almıştır. Deli Aşk filminde Jeremy Jackson karakterini canlandırmıştır.

kara yazı burak çelik kimdir

Gülper Özdemir (Derya Uluçınar)

 Aslı Orcan (Elif Karahan)

Oğuz'un ilk göz ağrısıdır. O da babasından hiç sevgi görmemiştir. Yaşamı için tüm kararları kendisi değil babası Oğuz almıştır.

1980 Aydın doğumlu yetenekli oyuncu Yetin Dikinciler ile evlidir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Medcezir dizisinde Deniz karakteriyle tanınmıştır. Kurt Seyit ve Şura, Karadayı ve Bana Sevmeyi Anlar oynadığı diğer dizilerden sadece bir kaçıdır.

kara yazı elif kimdir

Tansu Taşanlar (Kadir)

1984 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Bir Bulut Olsam, İzmir Çetesi, Kara Para Aşk gibi dizilerde rol almıştır.

kara yazı kadir kimdir

Zehra Yılmaz (Melisa)

1994 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu Marmara Üniversitesi'ni tamamlamıştır. Bugün Ne Giysem yarışmasında boy göstermiştir. Bodrum Masalı dizisinde Rana karakterine hayat vermiştir.

kara yazı melisa kimdir

Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk Soydaş)

1984 Adana doğumlu başak burcu olan oyuncu Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Son Çıkış, Ulan İstanbul, Şefkat Tepe, Kehribar gibi dizilerde rol oynamıştır.

kara yazı ufuk kimdir

Şenol Önsel (Turgut)

36 yaşındaki Ankara doğumlu oyuncu 1.77 boyunda 69 kilodadır. Göz rengi yeşil, saç rengi ise kumraldır. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Üvey Baba, Hayat Bilgisi ve Sevdaluk gibi dizilerde rol almıştır.

kara yazı turgut kimdir

Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül Uluçınar)

Evin en küçük kardeşidir. Yaren'i hem annesi hem babası gibi görmektedir. Halil'in koyduğu kuralları yerine getirir.

Henüz 9 yaşında olan İstanbul doğumlu küçük yetenek Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde tanınmıştır. Farklı Boyutlar, Kalbim Dört Mevsin, Kalbin Dili Küçük Kalpelr gibi dizilerde rol almıştır.

kara yazı songül kimdir

Nilgün Türksever (İclal Karahan)

Kimsesizler yurdunda yetişen İclal Oğuz'la evlendikten sonra işinden ayrılır. Oğuz'un verdiği kararlara saygı gösterir. Çocukları için yaşamaktadır. Çocuklarının iyiliğini düşündüğünü zannederken aslında kötülük yapmaktadır.

35 yaşındaki Eskişehir doğumlu oyuncu 1.68 boyunda ve 54 kilodadır. Yeşil gözleri ve kumral saç rengi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Eskişehir Anadolu üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. 

kara yazı iclal kimdir

Leyla Kader İlhan (Esma Uluçınar)

kara yazı esma kimdir

Sedef Akalın (Aslı)

kara yazı aslı kimdir

Kara Yazı Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.