Kardeş Çocukları Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

2018 yaz sezonu için Star Tv'ye Erkenci Kuş, Show Tv'ye ise Darısı Başımızı dizilerini hazırlayan Gold Filmden yeni sezona bomba gibi düşecek olan yeni bir dizinin daha hazırlıklarına başladı. Kardeş Çocukları ismi ile ekranlara gelecek olan yeni dizinin ekibi Faruk Teber'in yönetmenliği ile sete çıktı. Senaryosunu Sırma Yanık kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Murat Daltaban, Furkan Andiç, Afra Saraçoğlu ve Batuhan Ekşi yer alıyor.

Geçmişte iki kız kardeş arasından kalmış bir adamın hikayesi etkileyici bir şekilde ekranlara taşınacak. Başrollerinde usta oyuncu Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl'ün yer aldığı Kardeş Çocukları çok yakında Star Tv'de...Kardeş Çocukları Dizisi Oyuncuları

Mehmet Aslantuğ (Yıldırım Saner);

1961 yılında Samsun'un Çarşamba ilkçesinde doğan Mehmet Aslantuğ, güzel oyuncu Arzum Onan ile 1996 yılında evlilik yapmıştır. Can isminde bir oğlu vardır. Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, Altın Koza En İyi Erkek Oyuncu Ödülüne sahiptir. Aslantuğ son olarak Ben Onu Çok Sevdim filminde Adnan Menderes karakterini canlandırmıştır. Meryem Üzerli ile başrollerini paylaşacağı Gecenin Kraliçesi'nda ise Aziz rolüne hayat vermiştir. Ayrıca Kördüğüm dizisinde de rol almıştır..Ayça Bingöl (Ümran);

16 Ocak 1975 İstanbul doğumlu usta oyuncu 2001'den itibaren Ali Altuğ ile evlidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Dram Kadın Oyuncu ödülleri bulunmaktadır. Çiçek Taksi, Bıçak Sırtı, İki Aile, Küçük Kadınlar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Benim Adım Gültepe gibi dizilerde rol almıştır. Peter Pan, Kayıp Balık Nemo, Madagaskar, Buz Devri 2: Erime Başlıyor, Buz Devri 3 ve Benim Dünyam gibi filmlerde seslendirmeler yapmıştır.

Afra Saraçoğlu (Hayat);

2 Aralık 1997 Eskişehir doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde eğitim görmeye devam etmektedir. Genç yaşına rağmen bir çok defileye katılan model dünyaca ünlü model Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Özcan Deniz'in sosyal medyadan İkinci Şans filmi için bulduğu Afra Saraçoğlu daha sonra Tolga Sarıtaş'la birlikte Kötü Çocuk filminde başrol oynamıştır. Güzel oyuncu son olarak Fazilet Hanım ve kızları dizisinde Ece karakterine hayat vermiştir.Furkan Andıç (Volkan);

4 Nisan 1990 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Kiev'de Politeknik Üniversitesi'nde bir süre eğitim almıştır daha sonra Bilgi Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyonculuk bölümü okumuştur. Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Levent karakterine hayat vermiştir. Kaçak Gelinler dizisinde Selim İnan rolünde zengin bir aile çocuğunu oynamıştır. Son olarak ise Kırgın Çiçekler dizisinde Gökhan karakterini canlandırmıştır.

furkan andıç tatlı intikam

Nur Fettahoğlu (Umay);

12 Kasım 1980 Almanya doğumlu yetenekli oyuncu Levent Veziroğlu ile evlidir. Aşk'ı Memnu dizisiyle akıllara kazınmış Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Mahidevran Sultan rolüyle de büyük bir kitleye hitap etmiştir. Filinta dizisinde Süreyya karakteriyle büyük ilgi görmüştür. Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Kurtlar Vadisi Filistin ve Gişe Memuru gibi filmlerde rol almıştır.

nur fettahoğlu kimAlara Turan (Hayal);

Güzel oyuncu dizide Umay'ın kızı olan Hayal'e hayat verecek ve babası Refik Karay'ın çok sevdiği Volkan'a hayranlık duyacak.

Murat Daltaban (Cemal);

1966 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu Salkım Hanımın Taneleri filmi ve Hırsız Polis dizisiyle ekranlarının tanınan yüzü olmuştur. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı'ndan mezun olmuştur. Özlem Daltaban ile evlidir. Arda Kuzgun Daltaban isminde bir çocuğu bulunmaktadır. Kınalı Kar, Hırsız Polis, Hicran Yarası, Ağır Roman, Fatmagül'ün Suçu Ne, Şubat ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol almıştır. En son Çoban Yıldızısı dizisinde Necmi karakterine hayat vermiştir.

murat daltaban kördüğüm dizisiBU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.