Kayseri Aslanı Filmi Nerede Çekildi?

Fox Tv'de 26 Temmuz Perşembe akşamı ekrana gelecek olan Kayseri Aslanı Tv'de ilk kez bu akşam ekranlara gelecek. Ali Demirel’in yönetmen koltuğundaoturduğu filmin başrollerini İnan Ulaş Torun, Algı Eke ve Ali Çatalbaş paylaşıyorlar.

Pastırma dükkanları olan Ersin bir gün Altılı ganyandan bir miktar para kazanır ve kazandığı bu parayı daha da artımark için eniştesinin de kafasına girerek kumar oynamaya karar verir. Kumar masasında işler ganyanda olduğu kadar iyi gitmeyince babasının pastırma dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır.Bu senedi ödemek içinde önünde kısacık bir ayı vardır. Borcunu ödeyebilmek için Çin'e giderek mal alıp, satarak ödemeyi planlayan Ersin, Çin'de kaldığı otelde Çin'in önemli bir mafya liderinin kızının düğünü vardır.

Yapılan bu düğünü istemeyen Çin'li mafyanın kızı Ersin'i de ikna ederek onunla Türkiye'ye gelmeye ikna eder. Fakat Çin'li mafya Ersin'i yaşadığı yerini öğrenir ve onu orada bulurlar ve işler iyice karışır.

Kayseri Aslanı'nın çekimleri Kayseri'nin tarihi Kapalıçarşı, Düvenönü, Pastırmacılar Çarşısında tamamlanmıştır.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.