Kertenkele Akıncı Kim?

Akıncı ile hayalet'in son kavgasında hayalet'i yere seren Hicabi otobüsün peşinden gtmeye çalıştığı anda sıtından yediği bıçak ile yere düşer ve bir daha kalkamaz. Hicabi'nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı büyük merak konusudur. Yeni bölümde tüm gerçekleri öğreneceğiz.

Kertenkele dizisi yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Turgu'un adamlarının elinde tutsak olan Melis'i kurtaran diziye yeni dahil olan Akıncı ismi ile anılan yeni karakter kim? Kertenkele il ne alakası var? Akıncı Melis'i neden kurtardı? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen saatlerde sizlere ulaştırmaya çalışacağız. Yeni Bölümde de Kertenkele'yi 2 kez Sokrat'ın adamlarından kurtaran Akıncı'nın kim olduğu büyük merak konusu.Akıncı'nın ismi sır gibi saklanmış olsa da Biz Akıncı'nın Hicabi olduğunu düşünüyoruz. Artık resmen emin olduk diyebiliriz. Merak edenlerin merakını giderelim. Efsane Akıncı hiç ummadığımız kişi Hicabi olduğu resmen belli oldu.

akıncı kim hicabi kimdir

Yeni bölümde tekrar Melis'in önüne çıkan Akıncı Melis'e karşı birşeyler mi hissediyor?Akıncı'nın kim olduğu henüz belli değil ancak kim olduğuna dair bilgiler ulaştığında buradan takip edebilirsiniz. Yeni oyuncu hakkında detaylı bilgileri sizlere buradan ulaştıracağım.

Kertenekel dizi hakkında bilmek istediğiniz her türlü soruyu bizlere yorum olarak ulaştırabilirsiniz.

 

Kertenkele Yeni Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.