Kertenkele Dizisinde Yeni Sezondan Kareler

Atv ekranlarının sevilen ve en çok izlenen dizilerinden Kertenkele'de sahne karşısında olduğu kadar set arkasında da bir o kadar eğlenceli ve keyifli anlar yaşanıyor. Set arkasında yaşanan bu güzel ve eğlenceli dakikalar diziyede olumlu yansıyor tabiki. Oyuncular arasında ki bu güzel alışveriş izleyiciyede olumlu ve samimi yansıyor. Dizinin bu sezon devam etmesindeki büyük sebeplerden biri de bu olsa gerek.
kertenkele yeni sezon resimleri
19 eylül cumartesi günü sezonun ilk bölümüyle atv ekranlarına gelecek olan Kertenkele'de dizi çekimlerinden yansıdığı kadarıyla yine güzel komedi dolu bir sezon geçireceğinin sinyallerini veriyor şimdiden.
 
Dizinin başrollerini paylaşan Timur Acar ve Dilşad Şimşek izleyicilerden önce set çekimlerinde çalışanlarını güldürmeye başladılar bile. Çekimler sırasında oyuncuların kendi aralarında yaşadığı eğlenceli dakikalar karelere böyle yansıdı. Başarılı oyuncular güneşin sıcağında boğulunca damacana ile serinlediler.
kertenkele yeni sezon
Çekimlerde şimdiye kadar hiç bir dizi ve filmde görmediğiniz bir an yaşandı başrol oyuncuları Dilşad Şimşek ve Timur Acar verdikleri molada damacana ile başlarından aşağı su dökerek bir nebze olsun serinlediler. Suyun altına giren oyuncular şakalaşarak eğlenceli görüntülere sahne oldular.
Kertenkele Yeni Bölüm Fragmanı
 
 
 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.