Kiralık Aşk Eymen Kimdir?

Kiralık Aşk 28.bölümde Neriman hanım, kızı Sude'nin Sinan'dan ayrılması içi aynı Ömer'e yaptığını kızına yapmak için Kiralık bir Aşk için Eymen ile para karşılığında anlaşırlar. Ancak bu defa Neriman'ın planı suya düşer ve Eymen durumu Sude'ye anlatır. Ancak Eymen'in de hesap edemedği bir durum gelişir ve Eymen gerçekten Sude'ye aşık olur ve bu oyun bile onun için çok güzel duygular yaşamasına sebep olur. İlerleyen zamanda Sude ile Eymen arasında bir aşk doğar mı dersiniz?

Eymen karakterini canlandıran oyuncu Barış Murat Yağcı Kiralık Aşk dizisinde...Eymen Sude'yi kendine aşık etmeyi başarabilecek mi? Sinan, Eymen ile Sude'yi birlikte görürse neler olabilir? işte tüm bu soruların cevabını çokyakında ilerleyen bölümlerde birlikte göreceğiz.

Kiralık Aşk Eymen (Barış Murat Yağcı);

Kiralık aşk eymen kimdirBarış Murat Yağcı 1990 doğumludur. Fox ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde de rol almıştır.

İtalya'da modellik yapan Barış aynı zamanda da profesyonel basketbol oynamış, voleybol, atletizm, masa tenisi ve yüzme gibi pek çok spor dalıyla ilgilenmiştir.Yağcı; geçirdiği aşil tendonu sakatlığından sonra basketbolu bırakmak zorunda kalmış ve bu sayede de modellik yapmaya başlamıştır.

2001 yılında Best Model of Turkey yarışmasında ‟Best Fotomodel" seçilmesiyle şöhretin kapıları açılmıştır.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.