Kırgın Çiçekler Seher (Gökçe Yanardağ) Kimdir?

Kırgın Çiçekler yayınlanan son bölümünde Meral'in öz annesi Seher bar çıkışında kafasında içki şişesi kırılması sonucu yere yıkılıp kalıyor. Aradakşlarının seslendiği Seher ne yazıkki kendinden geçmiş bir durumda yere yığılıp kalmıştır. Apar topar hastaneye kaldırılan Seher'in durumu nasıl? Yeni bölümde bu soruların cevabını bulabileceksiniz?

Annesinin Seher olduğunu öğrenen Meral ise büyük bir heyecanla okul bahçesindeki bankta annesini beklemektedir. Annesinin hastanede yaşam mücadelesi verdiğinden habersizdir.Atv ekranlarının en sevilen dizisi Kırgın Çiçekler'in oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Ntc Medya'nın yapımcılığını yaptığı Kırgın Çiçekler'e Gökçe Yanardağ dahil oldu.gökçe yanardağ kırgın çiçekler

Tatlı Küçük Yalancılar, Güneşi Beklerken ve Sevdam Alabora dizilerinden hatırlayacağınız Gökçe Yanardağ Kırgın Çiçekler'de Seher karakteriyle karşımıza çıkacak. Başarılı oyuncu diziye nasıl bir hava katacak merak konusu. Henüz oynayacağı Seher karakterinin dizide nasıl bir etki yaratacağını bilemesekte Özgür Çevik, İpek Karapınar, Furkan Andıç, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat gibi önemli isimlerin yanı sıra dizinin kadrosunu derinleştirdi.

 Gökçe Yanardağ

gökçe yanardağ18 Eylül 1975 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu 1991 yılında mankenlik yapmaya başladı. 1996'da Türkiye'de düzenlenen güzellik yarışmasına katıldı ve 4. oldu. Daha sonra Japonya'da düzenlenen güzellik yarışmasına katıldı ve 10. tamamladı. Haziran Gecesi, Sıla, Hesaplaşma, Aşk ve Ceza, Güneşi Beklerken, Sevdam Alabora ve Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

 Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.