Kısmetse Olur 19 Aralık Kim Elendi ?

Kanal D ekranlarının en sevilen programlarından olan Kısmetse Olur'da geçtiğimiz hafta Eser ve Cansel koruma altına alınmıştı ve sevdikleriyle güzel bir yemek akşamı geçirmişlerdi. kısmetse olur 12 kasımGeçen haftanın birincileri Eser ve Cansel 18 aralık cuma günü açıklanan sms sonuçlarının ardından Eser birinciliğini kaybetti. Bu haftanın sms birincileri Emre ve Cansel oldular.

19 aralık Kısmetse Olur'da kimler elenecek? hangi damat adayı veda edecek? hangi gelin adayı veda edecek? Eve yeni gelen damat adayı ve gelin adayı kimler olacak?Cuma günü açıklanan seyircilerden gelen oylardan sonucunda damatlar evinde Emre, gelinler evinde ise Cansel haftanın birincisi olarak koruma altına alınan ilk isimler olmuşlardı.

Final gecesi yapılan oylama sonucunda ise gelinler evinde Melis, damatlar evinde ise Tankut en çok oyu olarak koruma altına alınan diğer adaylar oldular.Oldukça stresli geçen eleme oylamasının ardından damatlar evinde Murat (4 oy), gelinler evinde Ayça (5 oy) en çok oyu alarak elneme adayı seçildiler. Sms oylaması sonucunda Emre en çok oyu alarak 10bin liralık ödülün sahibi oldu ve bunun sonucunda elenen isim gelinler evinden Ayça oldu.

Elenen ismin gelinler evinden Ayça'nın olmasının ardından bu hafta Kısmetse Olur'a yeni bir damat adayı katıldı. Yeni katılan gelin adayı eski adaylardan Burçak oldu

Burçak Kimdir öğrenmek için tıklayın.
 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.