Kısmetse Olur 21 Kasım Kim Elendi Yeni Yarışmacılar Kim?

21 kasım cumartesi günü yayınlanan Kısmetse Olur'un bu haftaki finalinde elenen isimler belli oldu. Damat adaylarından Yasin eve ve hayallerine veda etti. Gelin adaylarından ise Burçak İmre elendi. kismetse olur 21 kasımKısmetse Olur evine son olarak giren Yasin ilk haftanın sonunda elenen isim oldu. Gelin adayları diğer damat adaylarını büyük bir yükten kurtardı ve Yasin'i elediler. Damat adayları ise gelin adaylarından Burçak İmre elendi. Burçak elendiğini öğrenince gözyaşlarına hakim olamadı.kısmetse olur burçak imreKısmetse Olur'da elenen isimlerin yerine eski isimler yarışmaya dönüş yaptı. Bu isimler ise gelinadaylarından Daniela ile damat adaylarından Eser oldu.  Daniela bildiğiniz üzere evdeki en fitneci, dedikoducu ve kavga gürültüyü seven isimdi. Eser ise bir zamanlar Cansel ile arasında yakınlaşması bulunuyordu. Eser'in Cansel'e yolladığı aşk şiiri olay yaratmıştı.

 Daniela Grajdeanu

kısmetse olur daniela23 yaşındaki yarışmacı Beykent Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. İstanbul'da plates eğitmeni olarak çalışmaktadır. Aslen Romanyalıdır. 54 kiloda, 1.70 boyundadır. Gözleri kahverengidir ve akrep burcudur.

  

 

 

 

Eser Westkısmetse olur eser1990 Amerika doğumlu 25 yaşındaki genç yarışmacı Amerika'da öğretmen olarak görev almaktadır ve maaşının büyük kısmını vücuduna yaptırdığı dövmelere harcamıştır. Siyah gözlü ve 1.70 boyundadır. Üniversite mezunudur.

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.