Kızım Ve Ben Filmi Nerede Çekildi? Oyuncuları Konusu

Gerçek bir yaşam hikayesinden alıntı olan ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken Kızım ve Ben filmi hazırlıkları sürüyor. Burak Memişoğlu ve Ferudun Özdemir'in yapımcılığını yaptığı Murat Gürvardar'ın yönetmenliğini ve senaryosunu yazdığı filmin başrollerinde Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu'nu görüyoruz. 

Kızım ve Ben filmi hikayesi kadar önemli oyuncu kadrosuyla da dikkatleri çekiyor. Oyuncu kadrosunda Ayça Kuru, Teoman Ayık, Gizem Hatipoğlu, İskender Bağcılar, Merve Sarıtaş, Emre Özcan, Eniz Aybar, Tuncay Çağıl, Dursun Ali Şahin, Cem Cücenoğlu, Barış Nalbant, Zülal Memişoğlu, Cengiz Kurtoğlu ve Ömür Arpac bulunuyor.Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan filmin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi.

Kızım Ve Ben Filmi Konusu

Varlıklı bir ailenin tek veliahtı olan Doruk yani (Cemal Hünal) hayalini gerçekleştirerek polis akademisinden birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı görev arkadaşı Serap yani İrem Helvacıoğlu'na aşık olur ve evlenirler. Zeynep (Zülal Memişoğlu) dünyaya geldikten sonra bunalıma giren Serap evini terk eder. Kahraman bir polis olan Doruk bu sırada kızı Zeynep'e hem annelik hem babalık yapmak zorundadır. Kızıyla aralarında çok iyi bir bağ oluşmuşken bir gün Serap tekrar çıkagelir. Baba kızın arasında zorlu bir dönem başlar.

Kızım Ve Ben Filmi Oyuncuları

Cemal Hünal (Doruk)
kızım ve ben doruk kimdir cemal hünal

irem Helvacıoğlu (Serap)

kızım ve ben serap kimdir

Ayça KuruTeoman Ayık

Gizem Hatipoğlu

İskender BağcılarMerve Sarıtaş

Emre Özcan

Tuncay ÇağılCem Cücenoğlu

Barış Nalbant

Zülal Memişoğlu (Zeynep)

Cengiz Kurtoğlu

Ömür Arpac

Eniz Aybar

Dursun Ali Şahin

Kızım Ve Ben Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.