Kızkaçıran Filmi Oyuncuları, Fragmanı Ve Konusu

Sağ Salim'in yazarı Korhan Uğur'dan yep yeni bir komedi filmi geliyor. Sağ Salim'e benzer bir yol komedisi yine sizlerle olacak. Saygın Film ve Serpil Altın Film'in yapımcılığını yapacağı Kızkaçıran filmi 8 nisan 2016'da vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmde Ahmet'i Emir Benderlioğlu, gelini Ceren Benderlioğlu canlandırırken damada Kyamran Agabalaev hayat veriyor. Gerçek hayatta uzun süre evli olan Emir ve Ceren Benderlioğlu filmde birbirlerine kavuşamayan iki aşık genci canlandırıyor. Ayrıca filmde Levent Ülgen, Osman Cavcı, Yüksel Ünal, Aydan Burhan, Barış Kıralioğlu, Ergun Kuyucu, Erol Aksoy, Gönül Nagiyeva ve Kamuran İnselel gibi isimler de yer alıyor.

Kızkaçıran 8 Nisan 2016'da vizyona giriyor...Kızkaçıran Konusu

Bir fakir kız ve fakir oğlan hikayesini konu alıyor. Düğünden gelini kaçıran fakat damatla birlikte kaçıran Ahmet'in hikayesi anlatılıyor. 

Kızkaçıran Oyuncuları

Emir Benderlioğlu28 Ekim 1978 Ankara doğumlu olan yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. 2010 yılında Ceren Şekerci ile evlenmiştir. Deli Dumrul - Hop Dedik filminde Dumrul karakteriyle tanınmıştır. Yer Gök Aşk, Galip Derviş, Keskin Bıçak ve Osmanlı Tokadı dizilerinde rol almıştır.

 

Ceren Benderlioğlu1 Ekim 1983 İstanbul doğumlu oyuncu Trakya Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Doktorlar, Bez Bebek, Adanalı, Parmaklıklar Ardında, Geniş Aile, Sudan Sebepler ve Kertenkele gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca Deli Dumrul filminde eşi Emir Benderlioğlu ile birlikte rol oynamıştır.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.