Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Süreç film'in ypaımcılığını üstlendiği yeni dizi Kuzey Yıldızı'nın yönetmen kolduğunda usta yönetmen Ersoy Güler oturuyor. Aslıhan Güner (Yıldız) ve İsmail Demirci (Kuzey)'nin başrollerini paylaştığı Kuzey Yıldızı’nın çekimleri Ağustos ayında başlıyor. Eylül sonunda Show Tv'de ekranlara gelecek olan yeni dizi Kuzey Yıldızı'na başarılar diliyoruz.

Merakla beklediğini yeni dizi Kuzey Yıldızı’nın çekimleri Karadeniz'in incisi olan Ordu'da gerçekleştirilecek.Başarılı oyuncuların diziye adapte olabilmeleri açısından şive çalıştıklarıda gelen bilgiler arasında. Dizide ayrıca Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Özgün Karaman ve Aslıhan Kapanşahin gibi çok başarılı isimlerde yer alıyor.

Konusu; Yıldız ve Kuzey tek denizin iki hırçın dalgası gibidirler. Yıldız kendisini bildi bileli Kuzey'e aşıktır. İki ailesininde can dostu olması sebebiyle ikilinin nişanları ivedilikle yapılır fakat Kuzey'in üniversite için gittiği İstanbul'da verdiği sözleri unutup orada evlenmesiyle ailesi tarafından aforoz edilir.

Ancak Kuzey'in 20 yıl sonra Yıldız'a yaptıklarını başında bulunca tekrardan üstelik bu defa üç çocuğu ile birlikte memleketine dönmek zorunda kalınca işler hiçte umduğu gibi olmaz.Yıldız yıllardır beklediği intikamını almak ve Kuzey'i geldiği şehre geri göndermek için elinden geleni yapacaktır. Kuzey ise ailelere ve Yıldız'a inat kalmaya kararlıdır.

Kuzey Yıldızı Fragman ve Detayları için tıklayınız... Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosu içinde burada yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.