Kuzgun Dizisi Oyuncuları

Yeni yılda Star Tv'de ekranlara gelecek olan Kuzgun dizisinin başrollerinde fenomen oyuncu Barış Arduç ile güzeller güzeli Burcu Biricik başrolleri paylaşacak isimler oldu. Yönetmen koltuğunda Bahadır İnce'nin oturduğu Kuzgun dizisinin senaryosunu ise  Kara Sevda dizisine Emmy Ödülü kazandıran başarılı senaristler Burcu Görgün Toptaş - Özlem Yılmaz kaleme alıyorlar. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuzgun dizisinin çok etkileyici bir hikayesi var.

Kuzgun Dizisi Oyuncuları;

Barış Arduç (Kuzgun);

Başarılı oyuncu 9 Ekim 1987 yılında İsviçre'de dünyaya gelmiştir. Türkiye'ye kesin dönüş yaptıkran sonra eğitimini burada tamamlayan Arduç, Tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışmasıyla oyunculuğa adım atmış oldu. Gupse Özey ile olan ilişkisinden sıkça gündemde olan yakışıklı oyuncu Star Tv'de ekranlara gelen Kiralık Aşk dizisinde Ömer İplikçi karakteri ile kızların çok sevdiği isimlerden birisi haline geldi. Başarılı oyuncu son olarak Mutluluk Zamanı filminde Mert karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.Burcu Biricik (Dila Bilgin);

4 Mayıs Antalya doğumlu 26 yaşındaki genç ve güzel oyuncu Ege Üniversitesinden mezun olmuştur. Annesi ve babası boşanmıştır. Annesi çalıştığı için babaannesi ile birlikte yaşamıştır. Bir abisi bulunmaktadır. Boğa burcu olan güzel oyuncu bir çok dizide rol aldı. Düşman Kardeşler, Beni Böyle Sev, Ulan İstanbul ve Şeref Meselesi gibi dizilerde rol almıştır. Oynadığı dizilerin yanı sıra Bana Masal Anlatma, Kedi Özledi filmlerinde de boy göstermiştir. Güzel oyuncu son olarak 8.Gün dizisinde Bahar karakterine hayat vermiştir.

burcu biricikLevent Ülgen (Rıfat);

8 Ağustos 1962 yılında Konya'da dünaya gelen oyuncu Odtü Fizik Bölümü'nü tamamlamıştır. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Yılan Hikayesi, Çocuklar Duymasın, Hayat Apartmanı, Görgüsüzler ve Akasya Durağı gibi yapımlarda yer almıştır.

Hatice Aslan (Meryem):

20 Şubat 1962 yılında Sivas'ta dünyaya gelen oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Üç Maymun ve Vücut filmleriyle En İyi Kadın Oyuncu ödüllerine sahip olmuştur. Ayrılsak Da Beraberiz, Bugünün Saraylısı, Firar, Lale Devri, Mayıs Kraliçesi ve İçimdeki Fırtına gibi yapımlarda rol almıştır. Son olarak Adı Zehra dizisinde Şule karakterine hayat vermiştir.Ahsen Eroğlu (Kumru)

1993 doğumlu güzel oyuncu Çorlu'da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunda eğitimini tamamlamıştır. 1.72 boyunda ve 52 kilodadır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde 'Meleki Hatun', Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizisinde ise Zehra karakterini canlandırmıştır. 

anne duru güneş kimdir karakteri gerçek ismi ahsen eroğlu

Settar Tanrıöğen (Derviş);

Usta oyuncu 15 Temmuz 1962 Denizli doğumludur. Daha önce birçok dalda ödül almışlığı vardır. Sanat hayatına ilk olarak 1994 yılında Aziz Ahmet'te Travesti Kuaför rolüyle başlamıştır. Daha sonra ise bir çok dizi de başrol oynamıştır. En önemlileri ise kısaca şöyle; 2014 senesinde Urfalıyım Ezelden dizisinde Mehmet Bozoğlu'nu, 2015 yılında ise Baba Candır dizisinde Salih karakteri ile rol almıştır.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.