Masal Çiçeği Dizisi Oyuncular

Kanal D yeni bir dizinin daha hazırlıklarına başladı. Masal Çiçeği ismi ile Şubat ayında ekranlara gelmesi beklenen dizinin yapımcılığını Bülent Turgut'un kurucusu olduğu T Company üstleniyor.

Masal Çiçeği dizisinin senaryosunu geçtiğimiz sezon ekranlara gelen Filinta ve Oyunbozan'ın da senaryosunu yazan Altuğ Küçük kaleme alıyor. Ömer Faruk Sorak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Masal Çiçeği dizisinin oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Mesut Akusta, Macit Koper, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Gözde Çığacı yeralıyor.Masal Çiçeği Dizisi Oyuncuları:

Uğur Yücel (Fikret),

26 Mayıs 1957 İstanbul doğumlu usta oyuncu ve aynı zamanda yönetmen olan Uğur Yücel Derya Alabora ile evlidir. İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Alacakaranlık, Hırsız Polis, Canım Ailem ve son olarak Aramızda Kalsın gibi dizilerde rol almıştır. Benim Dünyam, Ejder Kapanı, Yaktın Beni ve Kötü Kedi Şerafettin gibi filmlerde oyunculuğunu göstermiştir. Son olarak ise Kanal D 'de ekranlara gelen Muhteşem İkili dizisinde kısa bir rolle yer almıştır.Zeynep Eronat (Songül),

9 Temmuz 1963 İstanbul doğumlu usta oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü kazanmış ve eğitim görmüştür. Parmaklıklar Ardında dizisinde koğuş ağası Ziynet Kara rolüyle herkes tarafından tanınmıştır. Son olarak O Hayat Benim dizisinde Mücella karakterine hayat vermiştir.

zeynep eronat

Macit Koper,

1944 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu aynı zamanda senaristtir. Hülya Koper ile evlidir. Gün Koper isminde birde çocuğu bulunmaktadır.Anayurt Oteli filminde Zebercet karakteriyle tanınmıştır. Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Muhteşem Yüzyıl ve Hatırla Gönül gibi dizilerde rol oynamıştır.Yeşim Ceren Bozoğlu,

29 Temmuz 1974 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ile evlilik yaşamıştır. Doktorlar, Eve Dönüş, Yüreğine Sor, Elde Var Hayat, Aldırma Gönül, Bebek İşi ve O Hayat Benim gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak ise Fox ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde Fikriye karakterine hayat vermiştir.

yeşim ceren bozoğlu kalbimdeki deniz

Mesut Akusta (Rıza);

52 yaşındaki usta oyuncu Karagül dizisiyle tanınmıştır. Karagül dizisinde Kendal karakterine hayat veren Akusta Ezel, Kurtlar Vadisi Pusu, İpsiz Recep, Kurşun Yarası gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncuyu en sn Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlemiştik.Gözde Çığacı

1991 İstanbul doğumlu genç oyuncu Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini Kuzey Güney'de yaşamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Demet karakterini canlandırmıştır. Yılanların Öcü dizisinde önemli bir rol oynamıştır.1.72 boyunda, 56 kilodadır. Güzel oyuncuyu son olarak Ateş Böceği dizisinde Gül karakteri ile izlemiştik.

gözde çığacı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.