Mayıs Kraliçesi Alper (Samet Sırmalı) Kimdir?

Show tv ekranlarında yeni başlayacak olan Mayıs Kraliçesi dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Yağmur Tanrısevsin ve Burak Hakkı'nın başrollerini oynayacağı diziye Samet Sırmalı'da katıldı. Samet Sırmalı'nın ilk oyunculuk tecrübesi olacağı yeni dizi onun için muhteşem bir tecrübe olarak kalacak.alper mayıs kraliçesi

Çok önemli isimlerden oyunculuk dersleri alan Samet Sırmalı dizide Alper karakterini canlandıracak. Mayıs Kraliçesi'nde Alper karakteriyle nasıl bir performans gösterecek, yıldızı parlayacak mı? merak konusu. Dizide Alper babasını ve kendisini fakir hayattan kurtarmak için hırs yapmış Nehir'e aşık karizmatik bir savcıyı rol oynayacak. Hayatındaki en büyük gayesi Nehir ile evlenmek ve Sencer'den babasına yaptıklarının intikamını almak.Diğer oyuncu detayları için TIKLAYINIZ.

 

Samet Sırmalı (Alper)

samet sırmalı mayıs kraliçesi1982 İstanbul doğumlu yakışıklı model Best Of Model Turkey yarışmasında Türkiye 3.sü seçilmiştir. Modellikten oyunculuğa geçiş yapmak isteyen Sırmalı bir çok ünlü isimden oyunculuk dersleri almıştır. Bulgaristan göçmeni olan Samet Sırmalı'nın ilk projesi Mayıs Kraliçesi olacaktır.  

 

 

Mayıs Kraliçesi Yeni Bölüm FragmanıBU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.