Melek İle Serhat Dizisi Oyuncuları

Çok yakında yeni bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Üstad yapımcı ve yönetmen Gani Müjde'nin yeni dizisi Melek ile Serhat'ın cast çalışmaları hızlı bir şekilde gerçekleştriliyor. Dizinin başrollerini Kara Melek dizisinden tanıdığımız Engin Hepileri ile A.Ş.K dizisinden tanıdığınız Aslı Tandoğan paylaşacaklar. Dizinin hangi kanalda şimdiden büyük merak konusu oldu. Dizinin diğer oyuncuları netleştikçe bu haberimizden okuyabilirsiniz.

Melek ile Serhat Dizisi Konusu;

sosyal medyadan aldığımız habere göre dizinin konusu Türkiye'de 40 bin kişiyi derinden üzen MS hastalığını bir Aşk hikayesi şeklinde ekranlara getirecekler..Melek ile Serhat Oyuncuları;

Aslı Tandoğan (Melek);

2 Nisan 1979 Ankara doğumlu genç oyuncu ilk olarak Gülüm dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Aşka Sürgün dizisinde Dİlan Şahver karakteriyle akıllarda yer edinen Tandoğan Dudaktan Kalbe, Behzat Ç, Leyla İle Mecnun, Ah İstanbul, Kurşun Yarası gibi bir çok dizide rol almıştır.Aslı Tandoğan kimdir?

Engin Hepileri (Serhat);

3 Mart 1978 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü tamamlamıştır. Yılan Hikayesi, Emret Komutanım, Gece Gündüz, Aile Saadeti, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Yaprak Dökümü, Gönülçelen, İntikam gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak geçtiğimiz sezon Kara Ekmek dizisinde Taylan karakterine hayat vermiştir.Engin Hepileri Kimdir?Aybike Turan

1988 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Arka Sıradakiler dizisiyle yaşamıştır.

 

Ferdi Alver

1984 Samsun Bafra doğumlu genç oyuncu ilk dizi deneyimini yaşayacak.

 

Özlem Çakar 

1969 Ankara doğumlu usta oyuncu Bizim Aile, Hayat Bilgisi, Cennet Mahallesi, Sihirli Annem, Hırsız Polis, Acemi Cadı, Arka Sokaklar, Galip Derviş, Saklı Kalan ve Tozlu Yollar gibi dizilerde rol almıştır.

 

Buğra Özmüldür

21 Nisan 1991 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Çamlıca Gazoz Reklamı ile tanınmaya başlamıştır. Sihirli Annem ve Selena gibi dizilerde rol almıştır.

 

Merve Polat

 

Ömer Köse

 

Alişan Özkan

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.