Muhteşem Yüzyıl Kösem Şahin Giray Han Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?

Geçtiğimiz sezon Ulan İstanbul'da başrol oynayan Erkan Kolçak Köstendil iyi bir çıkış yakalamıştı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan yetenekli oyuncu dizide Şahin Giray Han karakterini canlandıracak.erkan kolçak köstendil muhteşem yüzyıl kösem

Ulan İstanbul dizisinde Carlos karakterini canlandıran ve dizideki bir diğer başrol oyuncusu Yaren (Şebnem Bozok) ile Yanarım şarkısını seslendiren Erkan Kolçak Köstendil youtube'da izlenme rekorları kırmış ve popiler bi isim haline gelmişti. Erkan Kolçak Köstendil yeni projesi için hazırlıklara başladı. Erkan Kolçak Köstendil dizideki Şahin Giray Han rolü için binicilik dersleri alacak. 

Erkan Kolçak Köstendil

erkan kolçak köstendil16 ocak 1983 Bursa doğumlu yetenekli oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Ulan İstanbul dizisinde Carlos karakteriyle tanınan yakışıklı oyuncu büyük bir çıkış yakalamış Şebnem Bozok ile seslendirdiği Yanarım şarkısı ile popiler hale gelmiştir. M.A.T, Güz Sancısı, Babalar Ve Evlatlar, Yok Artık gibi filmlerde rol alan genç yetenek Kurtlar Vadisi, Sakarya Fırat, Ulan İstanbul gibi dizilerde rol almıştır. 

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem Yeni Bölüm Fragmanı

  

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.