Nemrudun Kızı Oyuncu Kadrosu Listesi

Mf Yapım yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yapım'ın üzerinde uzun süredir çalıştığı Nemrut'un Kızı olarak ismini belirlediği yeni proje 2016 - 2017 sezonunda izleyicileriyle buluşacak. Haziran ayı itibari ile masaüstü çalışmaları başlayan dizinin senaryosu yazıldı. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin başrol oyuncuları Damla Sönmez ve Mehmet Çelik olarak açıklandı. Nemrudun Kızı yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Mehmet Çevik dizide Nemrut karakterine hayat verecek, Damla Sönmez ise Sahra karakterini canlandıracak.

 Nemrutun Kızı Konusu

 

Nemrutun Kızı Oyuncuları

Damla Sönmez

3 Mayıs 1987 İstanbul doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur. Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde sevilen bir karakter haline gelmiştir.

 

Mehmet Çelik

1961 Kahramanmaraş doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi bölümünden mezundur. Sağır Oda, Hanımın Çiftliği, İffet, Böyle Bitmesin, Güzel Çirkin, Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Demir karakterine hayat vermiştir. Nemrutun Kızı 1. Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.