9 Ocak Okan Bayülgen Dada'Nın Konukları Kimler

Yeni yıla girmemiz sebebiyle ekranlara ara veren fenomen show Dada’nın bu haftaki konukları belli oldu. Ünlü komedyen Okan Bayülgen’in sunduğu “ Dada “ , 9 Ocak Cumartesi gecesi saatler 00.30’u gösterdiğinde yeni bölümüyle Star TV ekranlarında olacak.

Dada’nın bu haftaki konukları ise; çok güzel bir sesi olan, en az sesi kadar güzel olan, yerinde duramayan sunucu Hülya Bozyaka, müzik ve perfomansını birleştirip bize çifte bayram yaratan Hüseyin Karadayı, yeni çıkardığı “ Bir Ömür Yeter “ albümüyle Gülcan Altan, “ Özel Kaıdnlar Listesi “ isimli tiyatro oyunuyla Beste Bereket, Feri Baycu Güler, Dila Danışman ve televizyonlarımızın en renkli isimlerinden biri olan İlker Ayrık olacak. Canlı yayın ve Okan Bayülgen’in sunumuyla Dada, Cumartesi gecesi 00:30’da Star’da !“Medya Arkası”, “Malumatfuruş”, “Geçmişini Silemezsin”, gibi eğlence dozu yüksek, birbirinden eğlenceli bölümleriyle izleyenlerine tam bir seyir keyfi sunan Dada’da sürprizler bitmek bilmiyor. Dada’da yapılan bir yenilikle, artık izleyiciler sadece ekran başından seyredemeyecekler, isteyenler Scorp, Twitter gibi medya ortamlarından Dada’ya katılabilecekler.

Okan Bayülgen sunumlu, Cumartesi gecelerinin eğlencesi Dada, 9 Ocak Cumartesi saat 00.30’da Star Tv’den canlı yayınlanacak! Sakın kaçırmayın..

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.