Ölümsüz Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Star tv ekranlarından yeni bir dizi projesi geliyor. Ans Film ve Abdullah Oğuz ortaklığında hazırlanan Ölümsiz dizisi Two Weeks isimli Kore dizisinden uyarlama olacak. Dizinin başrol karakterlerinden biri için son olarak içerde'de izlediğimiz Yusuf Müdür karakterini canlandıran Mustafa Uğurlu ile anlaşılmış. Yapımın çekimleri ağustos ayında başlayacak. Ölümsüz isimli yeni dizinin eylül ayı itibariyle ekran hayatına başlaması bekleniyor. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizi için önemli isimlerle görüşülüyor. 

Ölümsüz Dizisi Konusu

Two Weeks isimli Kore dizinin konusu ise şu şekilde; Lee Joon Gi işlemedi bir cinayetle suçlanmaktadır. Bu zor zamanlarında lösemi hastalığına tutulmuş bir kızı olduğunu da öğrenir. İki hafta boyunca işlemediği suç yüzünden itham edilen ve kaçak yaşamak zorunda kalan talihsiz bir adamın hayatını konu ediniyor.Ölümsüz Dizisi Oyuncuları

Mustafa Uğurlu

25 kasım 1955 Karaman doğumlu usta oyuncu Ahmet Uğurlu'nun kardeşidir. Kader, Bir Zamanlar Osmanlı, Galip Derviş, Düşler ve Umutlar gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Geçtiğimiz sezonun fenomen dizisi İçerde'de Yusuf Müdür karakteriyle büyük bir kitleye sahip olmuştur.

Ölümsüz Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.