Oyunbozan Zehra (Dilek Çelebi) Kimdir?

Aka Yapım, Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu'nun yapımcılığını üstlendiği Emre Kabakuşak'ın yönetmenliğini yaptığı Altuğ Kücük ve Ümit Saat'in senaryosunu yazdığı yeni dizi Oyunbozan'a yeni bir oyuncu katıldı.

Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu ve Kenan Bal gibi isimlerin başrollerini paylaştığı show tv ekranlarının yeni dizisi Oyun Bozan'a Dilek Çelebi dahil oldu. Dilek Çelebi son olarak Yahşi Batı filminde Cem Yılmaz'la birlikte rol almıştır. Çelebi dizide Zehra karakterine hayat verecek...Dilek Çelebi (Zehra)

1 Mayıs 1980 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi DTFC tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2001 yılında DTFC tiyatro bölümünden arkadaşlarıyla birlikte Mahşer'i Cümbüş tiyatro topluluğunu kurarak doğaçlama tiyatroda bir ilke imza atmıştır. 24 saat dizisinde rol almıştır. Burak Satıbol ile birlikte tv8 ekranlarında Zoka isimli şaka programı yapmıştır. Kadim Dostum, Halam Geldi, 6 Mantı ve Yahşi Batı gibi filmlerde de rol bulmuştur.Oyunbozan Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.