Pamuk Prens Filmi Tv'de İlk Kez Bu Akşam Fox Ekranlarında

MinT Motion Pictures'ın yapımcılığını yaptığı yep yeni bir film vizyona girdi. Başrollerinde Tamer Karadağlı'nın rol aldığı Pamuk Prens yine güldürmeye devam ediyor. Pamuk Prens filmi 6 şubat pazartesi akşamı saat 20:00'da tv'de ilk kez fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Tamer Karadağlı'yı daha önce Çocuklar Duymasın dizisindeki Taşfırın Haluk karakteri ile tüm Türkiye tanıdı ve çok sevdi. Yeni filmi Pamuk Prens'te de çok eğlenceli vakit gerçimeye hazır olun. Çok eğlenceli bir film ile uzun zaman aradan sonra tekrar ekranlarımızda. Temer Karadağlı'yı izlemek elenceli olacak. Pamuk Prens senaryosunu Birol Güven yazdı.Filmde herkes kendini oynuyor. Tamer Karadağlı, eşi Arzu, Birol Güven ve eşi Banu, Yüksel Aytuğ, Acun Ilıcalı, Bülent Şakrak, Müfit Can Saçıntı ve Nur Erkul gibi pek çok ünlü; aynen kendini oynuyor...

Pamuk Prens Konusu:

Türkiye henüz benzerlerini bile görmediği, hiç de alışık olmadığı bir dizi ile karşı karşıya olduğu konuşuluyor. Kendi söylemiyle 'Tamer Karadağlı' yı gömecek bir dizi' imiş... Tabii ki Birol'un, Çocuklar Duymasın ile tanınmasını sağlayan en yakın arkadaşı Tamer Karadağlı ile bir alıp veremediği yok.

Pamuk Prens Oyuncuları:

Tamer Karadağlı ve eşi Arzu Balkan:

Pamuk Prens Tamer KaradağlıPınar Altuğ

pamuk prens pınar altuğ

2 Eylül 1974 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu, sunucu ve aynı zamanda eski bir mankendir. 2008 yılından itibaren Yağmur Atacan ile evliliği bulunmaktadır. Su atacan isminde birde çocuğu vardır. İstanbul Üniversitesi'ndeki eğitimini yarıda bırakmıştır. Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem karakteriyle tanınmıştır. Omuz Omuza, Kurt Kapanı, Reyting Hamdi gibi dizilerde rol almıştır.

Birol Güven ve eşi Burcu Güven:

Pamuk Prens Dizisi Oyuncuları Birol ve Burcu Güven

Şoray Uzunpamuk prens şoray uzun1967 Bulgaristan doğumlu başarılı oyuncu Marmara Üniversitesi İletişim Bilgileri Radyo-tv bölümünden mezun olmuştur. Cevap Soruda isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır. Kaygısızlar, Seksenler, Doksanlar, Çocuklar Duymasın ve Zengin Kız Fakir Oğlan dizilerinde rol almıştır.

Acun Ilıcalı:

Pamuk Prens Acun Ilıcalı

Bülent Şakrak:

Pamuk Prens Pamuk Prens

Müfit Can Saçıntı:

Pamuk Prens Müfit Can Saçıntı

Nur Erkul:

Pamuk Prens Nur Erkul

Pamuk Prens Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.