Paramparça Özgür (Efecan Şenolsun) Ölüyor Mu?

Güneşi Beklerken dizisi ile yıldızı parlayan Kocan Kadar Konuş ve Nadide Hayat filmlerinde rol alan Efecan Şenolsun oyuncu kadrosuna geçtiğimiz günlerde dahil olmuştu. Paramparça'nın 4 nisan 2016 pazartesi günü 60. bölümünde Efecan Şenolsun Özgür karakteriyle karşımıza çıkıyor. Dizide bir müzik grubunun üyesi olan Özgür karakteri Hazal (Alina Boz) ile tanışacak ve hayatında önemli bir rol oynayacak.

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da Efecan Şenolsun (Özgür) ölüyor mu? Ebru Özkan, Erkan Petekkaya ve Barış Falay gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Paramparça'da Hazal sinirlenerek Özgür'ü bıçaklıyor. Paramparça'nın 71. sezon finali bölümünde Özgür karakterine hayat veren Efecan Şenolsun senaryo gereği ölerek ayrılacak.Efecan Şenolsun (Özgür)

1993 doğumlu İstanbul doğumlu olan genç oyuncu 1.82 boyunda ve 65 kilodadır. Farklı olarak ne öğrenebilirim? sorularıyla büyümüş büyümeye devam eden hmanist, oyunculuğu ve müziği tutku yapmış sporcu kimliği ile bilinmektedir. Güneşi Beklerken dizisinde Can karakterine hayat vermiştir. Nadide Hayat ve Kocan Kadar Konuş filmlerinde boy göstermiştir. Kız kardeşi Melisa Şenolsun'da kendisi gibi oyuncudur.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.