Payidar Tüfekçioğlu Hayatını Kaybetti

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği 2015 - 2016 sezonuna damga vuracak olan yeni dizi Kara Sevda'da aksilikler bitmek tükenmek bilmiyor.  Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı dizide yine bir aksilik yaşandı.

payidar tufekcioğluBurak Özçivit'in sette yaşadığı talihsiz bir kaza sonucunda ameliyata alınması nedeniyle dizinin çekimlerine bir süre ara verildi. Çekimleri duran sette bu defa bir ayrılık haberi geldi. Usta oyuncu Payidar Tüfekçioğlu dizinin oyuncu kadrosundan ayrılmıştı.  Ünlü oyuncu Payidar Tüfekçioğlu 17 mayıs çarşamba günü hayatını kaybetti. Bir süredir akciğer nakli için beklemede olan oyuncu Tüfekçioğlu Halkalı Acıbadem hastanesinde öldü. Başarılı oyuncuyu Acayip Hikayeler, Kurtlar Vadisi Pusu, Yunus Emre, Aşkın yolculuğu, Sudan Bıkmış Balıklar gibi dizilerde izlemiştik.

Payidar Tüfekçioğlu

1962 İstanbul doğumlu olan Payidar Tüfekçioğlu sinema ve tiyatro sanatçısıdır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde eğitimini tamamlayan usta oyuncu tiyatro oyunlarında aldığı ödüllerle bilinmektedir. Tüfekçioğlu Ölümsüz Aşk, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde rol almıştır.

  

 

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.