Şahane Damat Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Fragmanı

Star tv ekranlarından yeni bir yaz dizisi müjdesi daha geldi. Yaz aylarına yaklaşırken yeni projeler günyüzüne çıkmaya başlıyor. Star tv yaz sezonuna iddialı girmek için hazırlıklara start verdi. Geçtiğimiz sezon yaz aylarında fox tv ekranlarında yayınlanan İnadına Aşk'ın yağımcısı olan Sinegraf Yapım'ın yapımcılığın üstleneceği yeni dizi yaz aylarında damga vuracak. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin henüz hangi tarihte yayınlanacakğı konusunda net bir bilgi yok. Fakat haziran aylarında çekimleri başlanacak olan dizinin temmuzda çekimleri bitecek ve temmuz ayının sonlarında izleyici karşısına çıkacak. Şimdiden yeni dizimizde oynayacak yetenekli oyunculara başarılar diliyoruz.

Şahane Damat Konusu

Melike gurbetçi ailesine İstanbul'da tek başına yaşayabilmek ve ikna edebilmek için küçük yalanlar söylemiş bir kızdır. Ailesi kızının müthiş bir evde yaşadığına ve doktor nişanlısıyla yakında evleneceğine inanmaktadır. Gerçekte ise Melike açlık sınırında yaşayan hayallerine bir magazin dergisinin burç yazarlığı yapacak kadar yakındır. İşin daha da kötüsü ailesine yüzük taktıkları yalanını söylediği cerrah Mehmet Çırağan Melike ile değil patronuyla nişanlıdır. Günün birinde Melike hayallerindeki haberi yakalamıştır fakat ucu cerrah Mehmet'e dokunmaktadır. Gerçekler gün yüzüne çıktığında Melike'yi nasıl bir hayat beklemektedir.  

Şahane Damat Oyuncuları

 

Burcu Özberk (Melike) 

Ali Ersan Duru (Mehmet)

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ...

Şahane Damat 1. Bölüm Fragmanı

Nükhet Duru (Peri-Diva)

19 Mayıs 1954 Niğde doğumlu ünlü şarkıcı Nükhet Duru yeni dizide şarkılarıyla ve oyunculuk performansıyla hem eğlendirecek hem ağlatacak.

 

Erhan Yazıcıoğlu (Hayati)

1954 İstanbul doğumlu usta oyuncu uzun süre tiyatro ile uğraşmış bunun yanı sıra seslendirme sanatçılığıda yapmıştır. Mavi Mavi, Kısık Ateşte 15 Dakika, Kayıp ve Karadayı gibi dizilerde rol almıştır.

 

Hande Kaptan (Cennet)

1985 doğumlu yetenekli oyuncu 1.67 boyunda ve 52 kilodadır. Liseyi Ted Ankara Kolejinde okumuştur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Benim İçin Üzülme dizisinde Filiz karakterini canlandırmıştır. Yılanların Öcü dizisinde Şerife karakterine hayat vermiştir.

Mesut Yılmaz (Tahsin)

6 Kasım 1947 İstanbul doğumlu eski futbolcu ve siyasetçi Mesut Yılmaz Anavatan Partisinde genel başkanlık yapmıştır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye ve İktisat bölümü mezunudur. 

 

Selim Gürata

14 Mart 1960 Karabük doğumlu başarılı oyuncu Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyolojik Oseonografi bölümünden mezun olmuştur.  Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümündeki eğitimini tamamlamıştır. Belalı Baldız, Hayat Bilgisi, Tatlı Hayat, Yarım Elma gibi dizilerde rol almıştır

 

Binnur Şerbetçioğlu (Kazibe)

29 Temmuz 1960 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Ankara Devlet Konservatuarında eğitim almıştır. Biizmkiler, Ekmek Teknesi, Yalancı Yarım, Kadın İsterse, Avrupa Yakası ve Akasya Durağı gibi dizilerde rol almıştır.

Köksal Engür (Remzi Dede)

1947 Kars doğumlu başarılı oyuncu Jale Engür ile evliliği bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezundur. Leyla İle Mecnun dizisinde Ak Sakallı Dede karakteriyle tanınmıştır.

 

Leyla Göksun (İlknur)

 

Anıl İlter (Engin)

3 Nisan 1981 İzmit doğumlu yetenekli oyuncu Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Gece Gündüz, Ölümsüz Kahramanlar, Kavak Yelleri, Öyle Bir Geçer Zaman Kı ve Kızıl Elma gibi dizilerde rol almıştır.

 

Murat Carim

 

Selin Uçar

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.