facebook twitter Google Plus

Sarı Melekler Dizisi Oyuncuları


Reklamlar

Türker İnanoğlu'nun yapımcılığını üstlendiği yeni sezon için hazırlanan yeni bir dizi projesinin daha hazırlıkları sürüyor. Sarı Melekler olarak ismi açıklanan proje reyting rekorları kıran, tekrarları bile oldukça fazla izlenen Çiçek Taksi ve Akasya Durağı dizilerinden uyarlanmış yediden yetmişe hitap edecek güncellenmiş bir dizi olarak ekranlara gelecek. Bir grup taksicinin aile ilişkilerini ve kuşak çatışmasını eğlenceli bir dille ele alacak olan dizide Çağla Şikel ve Alişan ikilisi başrolde yer alacak. Fakat bu defa ikili partner olmayacak farklı rollerde yer alarak izleyicileri şaşırtacaklar. Aldığımız son duyumlara göre Cem Yılmaz'ın Ali Baba ve 7 Cüceler filminde Veronica rolünü oynayan Rus model Irina Ivkina'nın da yeni dizi projesinde rol alacağını öğrendik.

Sarı Melekler Konusu

Bir grup taksici arkadaşın aile ilişkilerini konu alırken aynı zamanda kuşak çatışmalarını da komik bir dille anlatacak.

Sarı Melekler Oyuncuları

Çağla Şikel (Seher)

2 Ocak 1979 İstanbul doğumlu oyuncu Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Yüksek Lisans eğitimi almıştır. 1997 Miss Türkey yarışmasın birinci olmuştur. Cennet Mahallesi dizisinde Sultan karakteriyle oyunculuğu ile gündeme gelmiştir. Görgüsüzler, Avrupa Yakası gibi dizilerde rol almıştır. İllede Roman Olsun, Dansa Var Mısın, Bugün Ne Giysem gibi programlarda sunuculuk yapmıştır. 2008 yılında Emre Altuğ ile evlenmiştir, iki çocuğu bulunmaktadır.Alişan (Metin)

1976 İstanbul doğumlu oyuncu ve şarkıcı Alişan Aynalı Tahir dizisinde tanınmış ve sevilmiştir. Cennet Mahallesi dizisinde Ferhat karakteriyle gönüllere taht kurmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı bölümü mezunudur. Kralı Gelse isimli parçayla büyük bir kitleye hitap etmiştir. 

İrina İvkina

7 Mayıs 1988 Rusya doğumludur. Ferman Toprak'ın 2010 yılında çekilen Mavi Mavi klibinde rol almıştır. Türkiye'de Casper ve Tutku reklamlarında rol bulmuştur. Cem Yılmaz'ın Ali Baba ve 7 Cüceler filminde Veronika rolünü üstlenmiştir. Emrah Şahin ile evliliği bulunmaktadır.Hande Katipoğlu ( Füsun)

13 Mart 1982 İstanbul doğumlu oyuncu aslen Niğdeli'dir. Yahşi Cazibe dizisinde Simge karakteriyle tanınmıştır. Süleyman Demirel Üniversitesi'nde Sosyoloji eğitimi almıştır. Pis Yedili dizisinde Nevriye karakterine hayat vermiştir.

İnan Ulaş Torun

Ceyhun Fersoy

Buse Varol


Turan Özdemir

Tayfun Sav

Yamaç 

Bilge

Sarı Melekler Fragmanı

Yükleniyor...
Facebook Yorumları