Sen Anlat Karadeniz Berrak Öldü Mü?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin kadınları güçlerini birleştirerek bir yolunu bulur ve Vedat'ı kaçırırlar. Mercan kendisini astığı için uzun süre yürüyüp konuşamadığından dolayı Vedat'ı boğazından bağladığı iple asmak üzeredir. Vedat bir şekilde bağlı olduğu sandalyeden kurtulur ve yerine Berrak'ı bağlayarak Mercan'ın onu boğmasını planlar. 

Olay yerinden yürüyerek uzaklaşan Vedat'ın yeni planı nedir? Kadınlardan bu yapılanların intikamını çok fena alacaktır. Peki ya Berak ölecek mi? Hayır Berrak ölmüyor. Dizideki hikayesi henüz bitmedi...Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimsizler dizisinde Yıldız karakteriyle izleyici karşısına çıkan ve oldukça ilgi toplayan İlayda Çevik'in yeni dizi projesi belli oldu. Sen Anlat Karadeniz'de kadroya yeni isimler katılmaya başladı. Bu isimlerden biride dizide Bahar karakterini canlandıran İlayda Çevik'dir. Peki İlayda Çevik kimdir? Berrak (Gurbet Kuşu) sürekli kocasından dayak yiyen bir kadına hayat vermektedir. Tahir ve kardeşleri Berrak'ı korumaktadır. Fakat bu durum Vedat'ın planı dahilindedir.

İlayda Çevik (Berrak)

Güzel oyuncu 23 yaşındadir ve Balıkesir'de dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşlardan itibaren tiyatrolarda yer almıştır. Müjdar Gezen Sanat Merkezi'nde oyuncluk eğitimini tamamlamıştır. 1.67 boyunda ve 52 kilodadır. Almanca ve Fransızcayı iyi derecede konuşabilmektedir. Yeditepe Üniversitesi'nde halen eğitimine devam etmektedir. Karagül ve İsimsizler dizilerinde rol almıştır.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.