Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Oyuncu Listesinin tamamı için buraya tıklayın

Geçtiğimiz aylarda MF Yapım'ın uyarlama dizisi yayınlayacağını duyurmuştuk. İsmi Tehlikeli Karım olarak açıklanan dizinin detayları belli olmaya başladı. Kadın ve Kalp Atışı gibi başarılı yapımların yapımcılığını üstlenen MF Yapım My Dangerous Wife (Boku no Yabai Tsuma) isminde bir dizinin yayın haklarını satın aldı. Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa ÜStündağ'ın başrolde yer aldığı Nalan Merter Savaş ile Vilmer Özçınar'ın senaryosunu yazdığı yeni dizi Tehlikeli Karım ilk bölümü ile 25 Mart Pazar akşamı Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dolunay dizisinin yönetmenliğini üstlenmiş olan Çağrı Bayrak Tehlikeli Karım'ı yöneten isim oldu.

Tehlikeli Karım Dizisi Konusu

Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları

Gonca Vuslateri (Derin Günday Boztepe)

2 Eylül 1986 Bursa doğumlu güzel oyuncu 2015 yılında Edip Burak Erdoğan ile evlenmiştir. Yalan Dünya dizisiyle 2014 yılında en iyi komedi dizisi kadın oyuncusu ödülünü almıştır. Aliye, Büyük Buluşma, Canım Ailem, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, İbreti Alem, Yalan Dünya ve Gönül İşleri dizilerinde rol almıştır.Mustafa Üstündağ (Fırat Engin)

11 Şubat 1977 yılında Mersin İçel ilçesinde dünyaya gelen ünlü oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Muro karakteriyle tanıdığımız oyuncu Emret Komutanım, Abimm, Bahar Dalları, Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine, Kutsal Damacana 2, Deli Dumrul, Vay Arkadaş, Uzun Hikaye, Bana Sevmeyi Anlat, Bu Sayılmaz ve Çukur gibi dizilerde rol almıştır.Seçkin Özdemir (Alper Boztepe)

25 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. 1.81 boyunda ve 66 kilodadır. Red Fm ismindeki radyo kanalında program sunuculuğu yapmıştır. Al Yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar ve Acı Aşk gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Ateş Böceği dizisinde Barış karakterine hayat vermiştir.

Hakan Atalay 

Artvin doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Komun Agency ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Aile Saadeti, Köprü, Kardeşim Benim, Fi ve Sevdanın Bahçesi gibi yapımlarda rol almıştır.

Elif Sönmez

20 Kasım 1978 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşlerinden en büyüğü İlknur karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu aynı zamanda Yağmur Zamanı, Asi ve Son gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Dayan Yüreğim dizisinde yer bulmuştur.Erdem Akakçe (Yaman Çalışkan)

1 Ocak 1976 Konya doğumlu yetenekli oyuncu Bilkent Üniversitesi mezunudur. Bir İstanbul Masalı, Kış Masalı, Elde Var Hayat, Çıplak Gerçek, Böyle Bitmesin, Beni Böyle Sev, Babam ve Ailesi gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Çoban Yıldızı dizisinde Erdal karakterini canlandırmıştır.

Bihter Özdemir Dinçel (Hande Boztepe)

Güzel oyuncu 12 Mart 1982 Diyarbakır doğumludur. Daha önce birçok dizi ve filmde rol almıştır. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Kertenkele dizisinde Nazan karakterini canlandırmıştır.

Fatih Dönmez1 ocak Almanya Frankfurt doğumlu oyuncu 40 yaşında 1.80 boyunda ve 76 kilodadır. Oğlak burcu olan oyncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya bölümünü tamamlamıştır. Elif, Ustura Kemal, Acayip Hikayeler ve Adı Mutluluk gibi dizilerde rol almıştır.Son olarak Kalp Atışı dizisinde doktor rolünde izlemiştik.

Bige Önal

1 Şubat 1990 İstanbul doğumlu genç oyuncu kova burcudur. 1.74 boyunda, 55 kiloda ve göz rengi yeşildir. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Eski Galatasaraylı futbolcu Erhan Önal'ın kızıdır. Iska, Kısmetim Otel, Halil İbrahim Sofrası, Elde Var Hayat ve Benim Adım Gültepe gibi dizilerde rol almıştır.

Ceren Soylu21 Mart 1970 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Hayat Bilgisi ve Pis Yedili dizilerindeki başarılı rolleriyle tanınmıştır.

Nilay Erdönmez

bb

big

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.