facebook twitter Google Plus

Tolgshow'un Yeni Bölüm Konuğu Kim?


Reklamlar

Geçtiğimiz sezon ekranlara geldiği dönem büyük bir ilgiyle izlenen Komedi Dükkanı çok yakında geri dönüyor. Fakat bu defa format biraz farklı. Arkadaşım ile piyanosu ve fragıyla programın figürlerinden olan Minik'e sahnede bir değil bir çok kişi eşlik edecek. İzleyicinin aynı formattan sıkıldığını düşünen ekip bazı değişiklikler yapmaya karar verdi. Bu değişikliklere göre program artık talk show'a dönecek işin içine müzik ve sohbette eklenecek. 10 mart cumartesi 9. bölümüyle ekranlara gelen Tolgshow'un bölüm konuğu Özge Ulusoy olmuştu. 9. bölümüyle oldukça konuşulan programın 17 mart cumartesi akşamı yayınlanacak 10. bölümünde konuğu başarılı şarkıcı Hakan Altun oluyor.

Tolga Çevik'in doğaçlama esprileriyle güldürecek ve Fırat Doğu Parlak'ı dış sesi il eğlenceli anlar yaşanacak. Merakla beklenen Tolgshow her hafta cumartesi günleri ekranlara gelecek.


Yeni Fragmanlar
Loading...
Facebook Yorumları

Warning: fopen(log/haber/%%-haber-5082-tolgshow-konugu-kim-24-subat-saat-kacta-konuklari-kerem-alisik--haber.fragman-tv.com--%%.html): failed to open stream: No space left on device in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273