Umut Rüzgarları Dizisi Oyuncuları Konusu Yeni Ve Son Bölüm Fragmanı

Ans Film'in yapımcılığını üstleneceği yeni bir dizi ekranlara gelecek. Ans Film'in kanal d ekranları için çektiği yeni dizinin ismi belli oldu. Umut Rüzgarları dizisinin başrol oyuncuları da belli oldu.umut rüzgarları dizisiÖnümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Farah Zeynep Abdullah ve Mert Fırat rol alacak. Dizinin çekimlerinin kasım ayına kadar bitmesi ve eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Kara Ekmek dizisinin yapımcısı olan ANS Production'un yeni sezon dizisi çok yakında izleyicileriyle buluşacak. Umut Rüzgarları'nda ayrıca 28. Best Model Türkiye birincileri Yılmaz Kunt ile Yağmur Ayrık'da iki sevgiliyi canlandıracak.

 Umut Rüzgarları Konusu

 

Umut Rüzgarları OyuncularıTimuçin Esenumut rüzgarları timuçin esen14 Ağustos 1973 doğumlu Timuçin Esen evliliğinden geriye Ayda Esen isminde bir kız çocuğu kalmıştır. Hacettepe Üniversitesi mezunu olan yetenekli oyuncu Gurbet Kadını, Hırsız Polis, Vicdan ve Gönül İşleri gibi dizilerde rol almıştır. Oynadığı dizilerin yanı sıra Senin Hikayen, Lebirent, Gönül Yarası gibi filmlerde de boy göstermiştir.

 

Farah Zeynep Abdullahumut rüzgarları farah zeynep abdullah17 Ağustos 1989 İstanbul doğumlu genç oyuncu annesi Gülay Abdullah ve babası Osman Abdullah ile birlikte yaşamaktadır. Kent Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman Kı, Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol almıştır.

 

Mert Fıratumut rüzgarları mert fırat10 Ocak 1981 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya bölümünden mezun olmuştur. Bir Ömür Yetmez, Beni Unutma, İntikam ve Serçe Sarayı gibi dizilerde rol almıştır. Başka Dilde Aşk, Gece ve Bir Varmış Bir Yokmuş gibi filmlerde boy göstermiştir. 

Yılmaz Kuntumut rüzgarları yılmaz kunt1994 Ankara doğumlu oyuncunun babası bir reklam şirketinde çalışmaktadır, annesi ise ilaç sektöründe çalışmaktadır. Bir ablası bulunmaktadır. 1.89 boyunda, 80 kilodadır. 2015 yılında katıldığı Best Model Of Türkey yarışmasında birinci seçilmiş ve profesyonel olarak modelliğe başlamıştır.

 

Yağmur Ayrıkumut rüzgarları yağmur ayrık15 Kasım 1993 Adana doğumlu oyuncu Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirmiştir. 2015 senesinde düzenlenen Best Model Of Turkey'de birinciliği elde etmiştir. 1.80 boyunda ve 62 kilodadır. Akrep burcu göz rengi kahverengidir. İlk oyunculuk deneyimini Umut Rüzgarları dizisinde yaşayacaktır.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.