Uzaklarda Arama Filmi Nerede Çekildi?

27 Kasım 2015 tarihinde vizyona giren Dramatik komedi filmi Uzaklarda Arama'nın oyuncu kadrosunda çok başarılı genç ve güzel isimler bulunuyor. Türkan Şoray'ın yönetmenliğini üstlendiği filmi Onur Ünlü kaleme aldı.

Uzaklarda Arama filmi 22 Haziran Cuma akşamı (bu akşam) saat 20:00'da Star Tv' de ekranlara gelecek .sAkın kaçırmayın...Uzakalrda Arama filminin çekim yeri izleyicide büyük bir beğeni ve merak uyandırdı. Filmin çekimleri Muğla'ya bağlı Menteşe ilçesinin Yeşilyurt mahallesinde gereçekleştirildi.

Oyuncu kadrosunda Sevda Erginci, Mehtap Bayrı, Yağmur Ünal, Mustafa Uğurlu, Kaan Urgancıoğlu, Ekin Türkmen, Elif Atakan, Pınar Göktaş, Serkan Şenalp, Aslı Samat ve Esra Ergün yer alıyor.

Uzaklarda Arama Filminin Konusu; Şehrin merkezinde bulunan bir pavyon resmi bir yazıyla küçük bir kasaba sürülür. Pavyon'un patronu mecburen pavyonu taşımak zorunda kalır. Kasabalı erkekleri pavyonun gelmesine sevinirken kasabanın kadınları ise bu pavyondan kurtulmanın yollarını ararlar. Tüm bu kargaşanın içerisinde ise tutkulu bir aşk doğar... Bu akştan henüz çiftindfe haberi yoktur.Oyuncu Kadrosu;

Mustafa Uğurlu    Coşkun
Fırat Tanış    Kasım
Mehtap Bayrı    NERİMAN
Ekin Türkmen    BUSE
Kaan Urgancıoğlu    TAYFUN
Serkan Şenalp    VEDAT
Sevda Erginci    NAZLI
Yağmur Ünal    DENİZ
Doğa Konakoğlu    Muhittin
Eşref Kolçak    Niyazi
Tanem Sivar    Gelin
Goncagül Sunar    ŞEYMA
Fatih Al    BAKKAL ÖMER
Suna Selen    Samime
Pınar Göktaş    YASEMİN
Elif Atakan    ASLI

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.