Vatansever Oyuncu Listesi

Patirer Film'in yapımcılığını yaptığı yeni bir dizi projesi Trt 1 ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Uzun zamandır üzerinde çalışmalar devam eden dizinin ismi Vatansever olarak açıklandı. Geçtiğimiz sezon Gecenin Kraliçesi dizisinde Meryem Üzerli ile birlikte başrol oynayan Murat Yıldırım dizinin ana karakterlerinden biri seçildi. Karagül dizisinden tanıdığımız kötü karakterlerin fenomen ismi Mesut Akusta dizide Bolu Beyi canlandırması bekleniyor. Bulgaristan ve Fas'ta çekimleri yapılan dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin senaryosunu Ömer Naci Topçu, Zeki Gürdal Karaoğlu yazarken yönetmenliğini ise Ulaş Cihan Şimşek üstleniyor. 

 Vatansever Dizisi Konusu

Henüz dizisinin konusuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor detaylar geldiğinde paylaşacağız...

 

Vatansever Dizisi Oyuncuları

 Murat Yıldırım (Köroğlu)

37 yaşındaki Konya doğumlu başarılı oyuncu 1.82 boyunda ve 72 kilodadır. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Burçin Terzioğlu ile ilişkisi bulunan yakışıklı oyuncu 2014 yılında ayrılmıştır. Son olarak Gecenin Kraliçesi dizisinde izlemiştik.

Vatansever murat yıldırım köroğlu kimdir

Mesut Akusta (Bolu Beyi)

52 yaşındaki usta oyuncu Akusta Konya doğumlu olmakla birlikte eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Kurşun Yarası, Çocuklar Ne Olacak?, İpsiz Recep, Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel ve Karagül gibi dizilerde rol almıştır.

Vatansever mesut akusta bolu beyi kimdir

Vatansever Dizisi Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.