Yeter Dizi Oyuncuları

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Hürrem Sultan'ın kızını oynayan Pelin karahan oyunculuk hayatına uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Pelin Karahan yeni dizisi Yeter'de kadın başrol oyuncusu olurken erkek partneri ise Yurdaer Okur oldu. Yılanların Öcü, Gamsız Hayat gibi dizilerin yapımcılığını yapan Koliba Film yine bu dizininde yapımcısı olarak karışımıza çıkıyor.

Yeter ilk bölümü ile 31 Aralık Perşembe Akşamı Atv ekranlarında...Eline verilen senaryoyu okuyan Pelin Karahan senaryoya göre oynayacağı rol için heyecanlı ve oynayacağı rolün kadınlar için büyük önem taşıyacağını belirtti.
 Yeter Dizisi Konusu: 

Aylin (Pelin Karahan), beyin cerrahı olan Yekta Harmanlı'yla (Yurdaer Okur) evlenir. Yekta, çok takıntılı bir kişiliğe sahiptir ve hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını ister. Aylin'in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan(Doğan Can Sarıkaya), gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul etmiştir.

Aradan beş yıl geçmiştir. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak eşi Yekta'nın parayı bulmasıyla planı suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin'den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta'ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin'in hayatı Yekta'nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi ilk aşkı Uras olacaktır.

Yeter Dizisi Oyuncuları

Pelin Karahan (Aylin Harmanlı): Masal gibi başlayan evliliği kısa zamanda kabusa dönüştü. Çocuklarını korumak için söylediği yalan onu ve çevresindeki herkesi bir girdap gibi içine çekerken Aylin bu esaretten kurtulabilecek mi? 6 Ekim 1984 doğumlu yetenekli oyuncu Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme bölümü mezunudur. Bir çok reklam filminde oynayan güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrimah Sultan karakterini oynamıştır. Bedri Güntay ile evliliği bulunan Karahan'ın 2014'te bir de oğlu oldu. Pelin Karahan yeni dizisinde Aylin Harmanlı karakterine can verecek.Oyuncunun detayları için TIKLAYIN.
yeter pelin karahanYurdaer Okur (Yekta Harmanlı): Yeter dizisinde Yekta Harmanlı karakterine can verecek. ​Oyuncunun detayları için TIKLAYIN.
yeter yurdaer okur

Wilma Elles (İdil): Korkularının esiri olmuş bir kadın, hapsedildiği evden çıkmaya ve tekrar hayata katılmaya çabalarken onu mahkum eden korku adım adım peşindedir. 18 Ekim 1986 Almanya doğumlu başarılı oyuncu 4 kardeşten biridir. 10 yaşından itibaren oyunculuk eğitimlerine başlamıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Caroline karakteriyle tanınmıştır.Wilma Elles’e Avrupa Kalite Ödülleri’nde 2011 En İyi Kadın Oyuncu ödülü verilmiştir.yeter dizisi wilma elles

Korel Cezayirli (Uras): Aylin'in çocukluk aşkı, eski profesyonel bir futbolcudur. Geçmiş hatalarını telafi etmek isterken Yekta'nın planlarını önceden fark etse de kanıtlaması çok zordur. 2 Nisan 1976 Ankara doğumlu olan yetenekli oyuncu son oynadığı Günahkar dizisindeki Kara Sado karakteri ile büyük beğeni toplamıştı. Usta oyuncu ayrıca Lale Devri dizisinde Ahmet karakterinede can vermiştir. Korel Cezayirli Atv'nin yeni dizisi Yeter'de Uras karakteri ile kamera karşısına geçecek.  Oyuncunun detayları için TIKLAYIN.
Korel Cesayirli Yeter Dizisi oyuncuları

Ekin Türkmen (Miray): 22 Ağustos 1984 Nevşehir doğumlu güzel oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini Ekmek Teknesi dizisiyle yaşamıştır. Acı Hayat, Menekşe ile Halil, Adanalı, Aşk Emek İster ve Hatasız Kul Olmaz gibi dizilerde rol almıştır.

yeter miray ekin türkmenHazım Körmükçü (Atlas): 30 Ocak 1965 İstanbul doğumlu usta oyuncu Hilal Özdemir ve İpek Tuzcuoğlu ile evlilik yaşamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Dur Yolcu, Osmanlı'da Derin Devlet, Kara Kutu, Filinta gibi dizilerde rol almıştır.

yeter atlas hazim körmükçü kimdir

Mahmut Gökgöz (Kahya): 6 Mart 1951 İstanbul doğumlu usta oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Üvey Baba, Yılan Hikayesi, Hayat Bilgisi, Azize, Beyaz Gelincik, Doktorlar, Ezel, Uçurum ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde rol almıştır.

yeter mahmut gökgöz yahya kimdir

Sibel Şişman (Yonca)

Hakan Ummak (Tayfun) 

Mustafa Mert Koç (Mert): Yekta'nın asistanı. Onu idolü olarak görmekte ve hayranlık duymaktadır. Farklı bir genç kız olan, Ada ile tanıştığında kendini ona âşık olmaktan alıkoyamaz. 1994 doğumlu olan Mustafa Mert sosyal medya'da oldukça ünlü isimlerden. Kıvaç Tatlıtuğ'a benzerliğinden dolayı tahtına aday gösteriliyor. İnstagramdan paylaştığı fotoğraflar sayesinden ünlenmiş bir isimdir. İlk dizisi olan Yeter'de Mert karakteri ile ekranlara gelecek. Oyuncunun detayları için TIKLAYIN.
Mustafa Mert Koç Yeter dizisi oyuncuları

Cansu Kurgun (Ada): Selçuk'un kızıdır. Fotoğrafçılıkla ilgilenir. Babasıyla beraber Almanya'dan yurda kesin dönüş yapar. İlginç bir genç kızdır. Babasına çok düşkündür. Yaşayacağı olaylardan aldığı darbe, onda kapanmayan yaralar açacaktır. Cansu Kurgun dizi ve sinema sektörüne yeni katılmış bir oyuncudur. Daha önce Öyle bir geçer zaman ki dizisinde de rol almıştır. Yeter dizisi ile de ününe ün katmak üzere kolları sıvamıştır. Ada karakterine can verecek yetenekli oyuncuyu merakla bekliyoruz. Oyuncunun detayları için TIKLAYIN.
Cansu Kurgun Ada dizisi oyuncuları

Doğan Can Sarıkaya (Kaan): Aylin ve Yekta'nın oğlu henüz 10 yaşında. Babasından nefret eder gibi görünse de biraz ona çekmiştir aynı onun gibi sorunlarını acımasız yöntemlerle çözmeye başlamıştır. Aylin'in çocuğunun bu yönünü fark ettiğinde tehlikeyi sezer. 2004 doğumlu 9 yaşındaki küçük oyuncu 1.35 boyunda, 33 kilodadır. Kinder reklamında rol almıştır. Bir zamanlar Küçük Ağa dizisinde de rol bulmuştur.yeter doğan can sarıkaya

Eliz Neşe Çağın (Duru): Baştan sona yalanlarla dolu bir hayatın içinde gülüşüyle bütün kapıları açabilen 5 yaşında küçük bir kız çocuğu. Aylin'in biricik yeğeni. 31 Mayıs 2010 doğumlu 6 yaşındaki küçük oyuncu bir çok reklam filminde rol almıştır.
eliz neşe çağın yeter dizisi

Ayşin Yeşim Çapanoğlu (Handan): Aylin'in çocukluk arkadaşı ve sırdaşıdır. İyi niyetli ve fedakardır. Önceliği her zaman sevdiklerine verir, kendi istediklerini ve hayatı erteler. Ancak alacağı büyük darbe karakteri üzerinde derin bir kırılmaya ve kendisinden hiç de beklenmeyen bir şey yapmasına neden olur. Ayşin Yeşim Çapanoğlu ilk oynadığı  Aşk Kaç Beden Giyer dizisi ile tanınmış daha sonra ise Fox ekranlarında yayınlanan Bir Aşk Hikayesi isimli dizide Aslı karakterine can vermiştir. Genç oyuncu 1986 doğumludur. Ayşim Yeşim Çapanoğlu yeni dizisi Yeter'de Handan karakteri ile ekranlara gelecek.
Ayşin Yeşim Çapanoğlu Yeter Dizisi OyuncularıFatih Koyunoğlu (Zafer): 1977 İstanbul doğumlu olan Sinema ve dizi oyuncusu olan Fatih, yeni dizisi Yeter'de Zafer karakteri ile ekranlara gelecek. Daha önce oynadığı Kara Kutu dizisinde Macit karakteri ile sizlerle buluştu, ayrıca Beni Böyle Sev dizisinde de İlyas karakterini canlandırmıştı.
Fatih Koyunoğlu Zafer Yeter dizisi oyuncuları

Selen Domaç (Filiz): Güzel oyuncu 1981, İstanbul doğumludur. Son oynadığı dizi olan Serçe Sarayı'nda Nermin karakterine can vermiştir.
Selen Domaç Yeter Dizisi oyuncuları

Tolga Evren (Yılmaz): 29 Aralık 1973 İstanbul doğumludur. Usta tiyatro oyuncusu daha önce Beyaz Karanfil, Esir Şehrin Gözyaşları - Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi gibi önemli dizilerde de rol almıştır.
Tolga Evren Yeter Dizisi Oyuncuları

Deniz Özmen (Selçuk): 30 Nisan 1978 Bursa doğumlu boğa burcu başarılı oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 2004 senesinde yardımcı en iyi oyuncu ödülü bulunmaktadır. Yılan Hikayesi, Elveda Rumeli, Arka Sıradakiler gibi dizilerde rol almıştır.
Yeter dizisi Selçuk Deniz Özmen

Cenk Torun (Gökhan): 24 Mart 1974 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Yıldız Tilbe'nin Delikanlım isimli klibinde yer almıştır. Çılgın Bediş isimli dizisinde Oktay karakteriyle 90'lı yılların en ünlü oyuncusu haline gelmiştir. Bir zamanlar Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini oynamak için teklif almış fakat kabul etmemiştir. Aynalı Tahir, Benim İçin Ağlama, Arka Sokaklar, Gemilerde Talim Var ve Ölümsüz Kahramanlar dizilerinde rol almıştır.

Rüçhan Çalışkur (Zahide): 1 ocak 1953 doğumlu usta oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur.  Çalışkur oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçısıdır. Parmaklıklar Ardında, Acayip Hikayeler, Benim İçin Üzülme ve Yılanların Öcü gibi dizilerde rol almıştır.

Tuğçe Kurşunoğlu (Ebru): Hayatını borçlu olduğu Yekta'ya, hayranlığı Ebru'da bir saplantıya dönüşür. Onun için her şeyi yapmaya hazırdır. Ölümün eşiğinden dönen insanların cüretkarlığına sahiptir. 26 Aralık 1991 doğumlu olan güzel oyuncu ününe 2008 yılında kazandığı Best of Bursa taçlandırmış ve bu sayede modellik yapmaya başlamıştır. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Son rol aldıkları ise Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl ve İşler Güçler dizileridir. Yeni dizisi olan Yeter'de ise Ebru karakterini canlandırmaktadır.
Tuğçe Kurşunoğlu Ebru Yeter Dizisi oyuncuları

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.